Shenzhen Filetti Technology Co., LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • 1
Brand Name : CJ
Model Number : CESD3V3D5
Certification : ROHS
Place of Origin : CN
MOQ : 1
Price : consult with
Payment Terms : T/T,Western Union
Supply Ability : 100000
Delivery Time : 5-8day
Packaging Details : T/R
Brand : CJ
Reverse Cut-offVoltage (Vrwm) : 3.3V
Clamp Voltage : 13V
Pulse PeakCurrent (lpp) : 16A
Peak PulsePower (Ppp) : 210W@8/20us
Breakdown Voltage : 5V
Contact Now
Features
  • Uni-directional ESD protection of one line
  • Reverse stand−off voltage: 3.3V
  • Low reverse clamping voltage
  • Low leakage current
  • Excellent package:1.2mm*0.8mm*0.6mm
  • Fast response time
  • JESD22-A114-B ESD Rating of class 3B per humanbody model
  • IEC 61000-4-2 Level 4 ESD protection
Applications
  • Computers and peripherals
  • Audio and video equipment
  • Cellular handsets and accessories
  • Portable electronics
  • Other electronics equipments communication systems
ESD Classifications
ESD Class Human Body Discharge V
0 0~249
1A 250~499
1B 500~999
1C 1000~1999
2 2000~3999
3A 4000~7999
3B 8000~15999
Packaging & Shipping
Frequently Asked Questions
How to obtain the price?
What is your delivery time?
What are your payment terms?
Factory pricing with 30% deposit and 70% balance payment via T/T before shipment.